עורך דין פשיטת רגל חדרה

לשלי גרשט משרד עורכי דין המתמחה בפשיטת רגל והוצאה לפועל בחדרה ברחוב אחד העם 9 בבניין קורן.

עורכת דין שלי גרשט בעלת ניסיון רב ועוסקת בפשיטת רגל והוצאה לפועל וכל הקשור לכך (ייצוג זוכים, ייצוג חייבים, הגבלת רישיון נהיגה, איחוד תיקים חייב מוגבל באמצעים, עיכוב יציאה מהארץ, ביטול עיכוב יציאה מהארץ, עיקולים, מזונות ייצוג זוכים ועוד). במידה ואתם מחפשים משרד עורכי דין באזור חדרה (עמק חפר, פרדס חנה כרכור, אור עקיבא, בנימינה, יקנעם ועד חיפה והקריות) המתמחה בנושא פשיטת רגל או משרד עורכי דין בחדרה המתמחה בהוצאה לפועל, וזקוקים לייעוץ מקצועי, ניתן לפנות בכל שעה באמצעות טופס יצירת קשר. משרדה הראשי של עורכת דין שלי גרשט נמצא מול קניון איילון ברמת גן בבניין וי טאוור.

במידה ואתם מחפשים עורך דין מומחה לפשיטת רגל בחדרה או עורך דין מומחה בהוצאה לפועל בחדרה, ניתן לפנות לקבלת ייעוץ וסיוע. על מנת לקבוע פגישה עם עורך דין שלי גרשט בחדרה, אנא צרו קשר בטלפון: 052-8633093 או שילחו sms ונחזור אליכם בהקדם.

נקלעת לחובות? הרפורמה החדשה כבר כאן! עיכוב הליכים מיידי והפטר לאחר 18 חודשים.

מטרת הרפורמה בפשיטת רגל היא קיצור זמן ההליך בפשיטת רגל כך שבתוך 18 חודשים מיום הגשת הבקשה על-ידי החייב, תוגש תוכנית פירעון על ידי המנהל המיוחד המאפשרת לחייב לקבוע את הזמן שנותר לו לניהול הליך פשיטת הרגל, שבסופו קבלת הפטר לחייב.

משלם כספים בהוצל"פ ולא רואה את הסוף?

הידעת? בזמן שאתה משלם בצו התשלומים בהוצל"פ הריבית לא נעצרת, אין עיכוב הליכים, והנושה רשאי להמשיך לפעול נגדך.
משרדנו – משרד עורכי דין פשיטת רגל בחדרה. פנה למשרדנו לקבלת ייעוץ מקצועי ואישי למחיקת החובות

צרו קשר עם עורכת דין שלי גרשט כעת בטלפון: 052-8633093

המונח פשיטת רגל הוא שמו המוכר לציבור של ההליך הנקרא חדלות פירעון. בעגה המשפטית המקצועית, משמעות הדבר הוא אי יכולתו של אדם לשלם את חובותיו כלפי נושיו השונים. משום כך דווקא הכרזתו של אדם כפושט רגל, יכולה להועיל ולסייע לו לצאת מכל חובותיו. בעזרת עורך דין פשיטת רגל חדרה, המתמחה בתחום זה חדלות פירעון ופשיטת רגל, ומנחה את לקוחותיו צעד אחד צעד כיצד לצאת מן התסבוכת הכלכלית אליה נקלע. עורכת הדין שלי גרשט המתמחה בתחום דיני הוצאה לפועל ופשיטת רגל ומסייעת ללקוחות רבים לצאת לדרך חדשה לאחר מחיקת חובות.

עזרה משפטית של עורך דין פשיטת רגל חדרה

גם אם נקלעתם לתסבוכת של חובות, היציאה מהם לא תמיד מתאפשרת בנקל, משום שהנושים לא מפסיקים לבקש את כספם, באמצעות ההוצאה לפועל שנוקטים בצעדי אכיפה כמו עיקולים. כך מתקשה החייב לעשות הפסקה וסדר בדברים. כאשר פונים אל עורך דין פשיטת רגל חדרה, יכול החייב לראות את האור בקצה המנהרה בעזרת הכרזתו כפושט רגל. איך זה עובד הלכה למעשה? הינה בכמה נקודות :

כניסה לתהליך: עורך הדין מסייע לחייב להתחיל הליך באמצעותו יסדיר את חובותיו ויסיים עימם כצעד ראשון שאחריו יוכל להתחיל את חייו מחדש כלכלית ללא כל חוב

את הבקשה להליך הכרזת פשיטת רגל מבצעים בארבעה חלקים שהם- הגשת בקשה לפשיטת רגל, צו כינוס המאגד את כל נכסיו של החייב בצרוף כל המידע הרלוונטי אודות חובותיו עוברים לתיק אחד תחת פיקוחו של כונס הנכסים הכללי, לאחר מכן הכרזת פשיטת רגל של החייב במהלכה ממומשים נכסי החייב לחלוקה בין הנושים, כשבסיום צו הפטר המסיים את הליך פשיטת הרגל ומחיקת חלק מחובותיו של החייב

החוק החדש במדינת ישראל משנת- 2019 מבדיל בין חייבים שחובם הינו עד 150 אלף שקלים לבין אילו שחובותיהם הינם מעל לסכום זה, בין השאר לגבי הגוף אשר מנהל את תיקי החייבים כאשר עד סכום 150 אלף שקלים יהיה זה על ידי ההוצאה לפועל ואילו מעל לסכום זה יהיה בפיקוחו של הממונה על חדלות פירעון במשרד המשפטים

פונים למשרד עו"ד פשיטת רגל בחדרה

הליך זה בו אדם מכריז על עצמו כפושט רגל, צעד אותו הוא עושה בסיועו של עורך דין פשיטת רגל חדרה או בכל אזור אחר, יכול רק להועיל ולעזור ואף למחוק את חובותיו של אדם, ולהבטיח כי החובות שלו ישולמו לנושים. לכן, לא כדאי לחכות ולצבור חובות נוספי אלא לפנות לעורך דין מומחה בתחום. עורכת הדין שלי גרשט מתמחה בתחום פשיטת רגל חדלות פירעון עם ניסיון מוכח של- 12 שנים. מוזמנים ליצור קשר בכל שאלה או בקשה.

גם לכם מגיע
לישון טוב בלילה

צרו קשר עם עו"ד שלי גרשט:

שתפו תוכן זה:

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות
צרו קשר עכשיו