הקמת חברה – רישום חברה

רישום חברה, רישום שותפות, הקמת חברה, הקמת שותפות, הקמת עמותה

משרדה של עורך דין שלי גרשט מייצג ומלווה עסקים שונים, חברות ועמותות בעריכת הסכמים, ייעוץ בדיני עבודה, ייצוג בבתי משפט, גביית חובות ועוד. לצורך הקמת חברה או שותפות ורישומה יש צורך ברישום חברה או שותפות ברשם החברות.

עורכת דין שלי גרשט תסייע ותייצג בהכנת הסכם מייסדים, הסכם שותפות, רישום דירקטורים, חלוקת מניות, פרוטוקול ישיבה לפתיחת חשבון בנק, פרוטוקול מורשה חתימה וכל הקשור ברישום ברשם החברות.

את הבקשה לרישום חברה ומסמך ההתאגדות יש להגיש למשרדי רשם החברות בירושלים זאת ניתן לבצע באמצעות שליח או באמצעות מערכת נט המשפט במשרדה של עורכת דין שלי גרשט ללא כל עלות.

יצויין כי חברה המבקשת להירשם ברשם החברות תשלום אגרת רישום וכן יחולו עליה אגרה שנתית בכל שנה.

חשיבות הסכם מייסדים/הסכם שותפות

בתחילת הדרך, כשחברה נרשמת ברשם החברות, קיימת הרמוניה ויחסים טובים, אולם מה קורה כשעולים חילוקי הדעות? ומה קורה כשאין הגדרות לתפקיד או חלוקת הכספים?

בדיוק בשביל זה קם הסכם המייסדים, על מנת למנוע סכסוכים פנים אירגוניים ולנהל את החברה על מי מנוחות ובכך לחסוך בהוצאות מיותרות.

לפיכך, רצוי לפני רישום החברה/שותפות לערוך הסכם מייסדים ובו תהיינה התשובות לכל מהלכה התקין של החברה לרבות: מטרות, חובות, זכויות, עובדים, ספקים השקעה, חלוקת רווחים ועוד.

כמו כן, ההסכם יכלול בתוכו מהלך במידה ויהיו מעוניינים הצדדים לסיים את היחסים העסקיים בניהם ובדרך הטובה, הנעימה והחסכונית ביותר.

משרדה של עורכת דין שלי גרשט ייסע בעריכת הסכם מייסדים, הכנת טפסים לרישום והקמת חברה/שותפות/עמותה, רישום ברשם החברות בירושלים וכן פרוטוקול חברה ובו מורשה החתימה וחתימה על מסמכים לפתיחת חשבון עסקי בבנק.

גם לכם מגיע
לישון טוב בלילה

צרו קשר עם עו"ד שלי גרשט:

שתפו תוכן זה:

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות
צרו קשר עכשיו